• Immikkoortortaqarfiit akisussaaffii:
  • Kikkut siulersuisunut ilaasortaanersut qanorlu inissitsitersimanersut Kattuffimmut nalunaarutigissallugit
  • Inuit qassit ukiup naanerani ilaasortaanersut kattuffimmut nalunaarutigissallugu
  • Naatsorsuutinik kukkunersiorneqarsimasunik atsiorneqarsimasunillu kattuffimmut nassiussinissartik
  • Immikkoortortaqarfiit akisussaaffii:
  • Kikkut siulersuisunut ilaasortaanersut qanorlu inissitsitersimanersut Kattuffimmut nalunaarutigissallugit
  • Inuit qassit ukiup naanerani ilaasortaanersut kattuffimmut nalunaarutigissallugu
  • Naatsorsuutinik kukkunersiorneqarsimasunik atsiorneqarsimasunillu kattuffimmut nassiussinissartik
Immikkoortortaq Siulittaasoq Oqarasuaat Fax-nr- E-mail Najugaq / Adresse






Nanortalik Thor Eugenius 238140 61 33 34 thor.eugenius@remove-this.gmail.com Postboks 80, 3922 Nanortalik
Aappilattoq NAN Marius Levisen 268635 61 76 72 aappilattoq@remove-this.kujalleq.gl Aappilattoq, 3922 Nanortalik
Narsarmiut Ludvig Noahsen 231249 61 85 76 narsarmijit@remove-this.kujalleq.gl B 1452, 3922 Nanortalik
Alluitsup Paa Kristian Isaksen 27 12 13 61 90 77 junnuk65@remove-this.gmail.com Alluitsup Paa, 3922 Nanortalik






Qaqortoq Siulittaasoq Georg Larsen 494566
georglarsen123@remove-this. Boks 436, 3920 Qaqortoq
Saarloq Kaspaaraq Davidsen 251332 64 90 33 saarloq@remove-this.kujalleq.gl Saarloq, 3929 Qaqortoq






Narsaq Kasper Motzfeldt 287474 229199 66 21 52 ciklaa174@remove-this.gmail.com Gammelsygehusvej B 513,3921 Narsaq
Qassimiut Otto Motzfeldt 64 95 57
qassimiut@remove-this.kujalleq.gl Qassimiut, 3921 Narsaq






Paamiut Niels Lorenzen 498177/595624 68 19 22 Nielselorentzen@remove-this.outlook.dk Postboks 239, 3940 Paamiut
Arsuk Jonathan Rasmussen 559970
rasmussenjonathan65@remove-this.gmail.com 3932 Arsuk






Nuuk Anthon Mathæussen 292154
napp@remove-this.knapk.gl Postboks 165, 3900 Nuuk
Kapisillit Kaaleeraq Ringsted 487351
kaalring@remove-this.gmail.com Kapisillit, 3900 Nuuk
Qeqertarsuatsiaat Josva Motzfeldt 227850 35 91 26 tobl@remove-this.sermersooq.gl Qeqertarsuatsiaat, 3900 Nuuk (rosb@sermersooq.gl)






Maniitsoq Gustav Lyberth 531854 81 29 50 mappman@remove-this.outlook.dk Postboks 113, 3912 Maniitsoq
MUAPP - Maniitsoq Hans Peter Andersen 224824 81 24 22 hpandersen93@remove-this.gmail.com Postboks 183, 3912 Maniitsoq
Atammik Wilhelm Poulsen 254358 81 85 57 atamaapp@remove-this.outlook.dk Atammik, 3912 Maniitsoq
Kangaamiut Jens M. Lyberth 269262/819497 81 95 94 kaptu@remove-this.outlook.dk Postboks 15, Kangaamiut, 3912 Maniitsoq
Napasoq Erneeraq Jessen 264216 81 86 43 mmpo@remove-this.qeqqata.gl Napasoq, 3912 Maniitsoq






KNAPP - Sisimiut Ulloriaq Olsen 532976 86 55 05 uoolsen@remove-this.gmail.com Postbox.177 3911 Sisimiut
SAAPP - Sisimiut Angutinnguaq Enoksen 242162
sisimiutsapp@remove-this.gmail.com Postboks 3001, 3911 Sisimiut
Sarfannguit Noah Jonathansen 86 95 31
aron@remove-this.qeqqata.gl Sarfannguaq, 3911 Sisimiut
Itilleq Tukannguaq Dahl 273419 86 96 97 itilleq@remove-this.qeqqata.gl Itilleq, 3911 Sisimiut






Kangaatsiaq Ole Siegstad 295637 871002 kappkangaatsiaq@remove-this.gmail.com Postboks 501, 3955 Kangaatsiaq
Ikerasaarsuk Kristian Inugsugtoq 560359 87 39 41 juulut@remove-this.outlook.com Ikerasaarsuk, 3955 Kangaatsiaq
Iginniarfik Jonas Jeremiassen 26 36 48 874878 pejo@qeqertalik.gl (Niaqorn) Iginniarfik, 3955 Kangaatsiaq
Attu Erneeraq Ugpernanngitsoq 263473 873478 peroleattu@remove-this.gmail.com Attu, 3955 Kangaatsiaq
Niaqornaarsuk Justus Frederiksen 523685 874372 kil@remove-this.kni.gl Postboks 805, 3955 Kangaatsiaq






Aasiaat Malik Storch 259889 89 23 50 aappaasiaat@remove-this.gmail.com Postboks 198, 3950 Aasiaat
Akunnaaq Lars Olsen 560754 899678 safr@remove-this.qeqertalik.gl Akunnaaq, 3950 Aasiaat
Kitsissuarsuit Ole Larsen 28 39 04 89 97 78 lumo@remove-this.qeqertalik.gl Kitsissuarsuit, 3950 Aasiaat






Qasigiannguit Hans Sandgreen 540816 91 10 44 hanssandgreen@remove-this.gmail.com Postboks 60, 3951 Qasiannguit
Ikamiut Karl Tellesen 91 59 69 91 59 77 tujo@remove-this.qeqertalik.gl Ikamiut, 3951 Qasigiannguit
Siutaq - Ilulissat Niels Gundel 28 74 68

Postboks 774, 3952 Ilulissat






Ilulissat Johan Villadsen 591321 94 38 93 iapp@remove-this.iapp.gl Postboks 9, 3952 Ilulissat
Qeqertaq (Ilulissat) Anina Nielsen 530962
nielsenanina@remove-this.yahoo.com Qeqertaq, 3952 Ilulissat
Saqqaq (Ilulissat) Peter Karl Jensen 94 80 14/289857 948078
Saqqaq, 3952 Ilulissat
Isortaq Trawl HANS SANDGREEN 54 43 49 94 45 60 isortaq@remove-this.isortaq.gl Boks 271 3952 Ilulissat






Qeqertarsuaq Johannes Mølgaard 234998 92 11 45 appqqeqertarsuaq@remove-this.gmail.com Ph.Rosendahlip Aqq. 12, 3953 Qeqertarsuaq
Kangerluk Thomas Lukassen 92 49 84 92 49 02
Kangerluk, 3953 Qeqertarsuaq
Uummannaq Nuka Nielsen 249367 95 17 21 knappumq@remove-this.gmail.com Postboks 33, 3961 Uummannaq
Ikerasak Johan Frederik Cortzen

jens52@remove-this.live.dk Ikerasak, 3961 Uummannaq
Illorsuit Kristian Nielsen 24 22 48

Illorsuit, 3961 Uummannaq
Niaqornat Jørgen Kruse
95 55 78 joek@remove-this.avannaata.gl Niaqornat, 3961 Uummannaq
Nuugaatsiaq Nukannguaq Samuelsen 299505

Nuugaatsiaq, 3961 Uummannaq
Saattut Hans Thygesen 95 69 12 95 69 12 hans58@remove-this.outlook.dk Saattut, 3961 Uummannaq
Ukkusissat Erneeraq Amossen
95 61 77 Byg Ukkusissat@avannaata.gl Ukkusissat, 3961 Uummannaq
Qaarsut Karl Tobiassen 523902 95 76 67 ahft33@remove-this.gmail.com Qaarsut 3961 Uummannaq






Upernavik UAPIP Poul Løvstrøm 532359
jensee@remove-this.live.com Postboks 107, 3962 Upernavik
UUPAP - Upernavik Ludvig Markussen 961379/288200 96 11 38 nupe@remove-this.avannaata.gl Postboks 108, 3962 Upernavik
Aappilattoq - UPV Ferdinand Grim 261358 966478 Byg Aappilattoq@avannaata.gl Aappilattoq, 3962 Upernavik
Innaarsuit Rasmus J. Eliassen 284581
Byg Innaarsuit@avannaata.gl Innaarsuit, 3962 Upernavik
Kangersuatsiaq Thæmutius Løvstrøm
96 60 79 Byg Kangersuatsiaq@avannaata.gl Kangersuatsiaq, 3962 Upernavik
APPK Kullorsuaq Timotheus Petersen 968931/257731 968977 Byg Kullorsuaq@avannaata.gl Kullorsuaq, 3962 Upernavik
Puisi Kullorsuaq Hans Jensen 27 82 96 968977 @avannaata.gl
Nuussuaq Thomas Kristinsen 225719 96 83 76 nalk@remove-this.avannaata.gl Nuussuaq, 3962 Upernavik
Tasiusaq - UPV Hans Bidstrup 591217/96 72 68 96 72 67 hbidstrup67@remove-this.gmail.com Tasiusaq, 3962 Upernavik
Nutaarmiut Johan Kristensen 96 77 51 96 77 77 Byg Nutaarmiut@avannaata.gl Nutaarmiut, 3962 Upernavik
Naajat Temothæus Simonsen 296461 96 68 77 Byg Naajat@avannaata.gl Naajat, 3962 Upernavik
Upernavik Kujalleq Paulus Karlsen 290811
sumo@remove-this.avannaata.gl Upernavik kujalleq, 3962 Upernavik

Mads Ole Kristiansen



Qaanaaq Mads Ole Kristiansen 499386 97 12 00 knappqaanaaq@remove-this.gmail.com Postboks 76, 3971 Qaanaaq
Siorapaluk Karl Hendriksen 28 85 55
Byg Siorapaluk@avannaata.gl Siorapaluk, 3971 Qaanaaq
Savissivik Ole Kristensen 97 45 71 97 45 76 ole-naduk@remove-this.hotmail.com B 609, 3971 Qaanaaq
Qeqertaq Peter 2 Duneq 97 59 58 97 59 58 Byg Qeqertaq@avannaata.gl Qeqertaq, 3971 Qaanaaq






Tasiilaq Frede Kilime 236520
ummiddivardi@remove-this.gmail.com 3913 Tasiilaq
Kuummiut Johan Uitsatikitseq 98 42 73 984027
Kuummiut, 3913 Tasiilaq
Sermiligaaq Simujooq Nathansen 285230 98 54 77 veut@remove-this.sermersooq.gl Sermiligaaq, 3913 Tasiilaq
Tiniteqilaaq Otto Larsen 22 52 57 98 64 77 Komm.allaffia Tiniteqilaaq B 968, 3913 Tasiilaq
Kulusuk Pele Maratse 286450 98 69 80
Kulusuk, 3913 Tasiilaq






Ittoqqortoormiit Gaba Abelsen 59 93 79 99 10 74
3980 Ittoqqortoormiut